PYRAMIDA | léčebně-relaxační centrum Bolatice
PYRAMIDA | léčebně-relaxační centrum Bolaticeléčebně-relaxační centrum v Bolaticích

Relaxační pyramida

Naturopatická poradna
v Domě zdraví Eukalyptus
nyní nabízí vyšetření
živé kapky krve za
akční cenu 900Kč!


PYRAMIDA
léčebně-relaxační centrum
na Facebooku


Relaxační pyramidaLéčivé a relaxační účinky pyramidy jsou založeny na působení tzv. tvarové energie, tedy energie generované díky její geometrii. Není to tedy žádná magie. S účinky tvarové energie se ostatně potkáváme doslova na každém kroku, aniž si je vůbec uvědomujeme. Působí na nás v místnostech, které obýváme, a také na pracovištích, v našich ložnicích i u pracovních stolů. Bohužel, bývají to většinou tvary nedobré, někdy přímo škodlivé. A přitom často rozhodují nejen o naší pohodě, ale také o našem zdraví. Ach, ty neblahé krychle…

Když už v nich musíme bydlet, měli bychom se aspoň poradit s čínským uměním feng-shui, jak v nich ustavit nábytek a jaké zvolit barvy. Na rozdíl od nich je pyramida tvarem přímo dokonalým.

Relaxační pyramidaNaše relaxační pyramida je zkonstruována s přesným dodržením tvarových poměrů Velké pyramidy v Gíze, jejíž úhly vycházejí z matematické konstanty phí, která je doslova základním stavebním kamenem v přírodě, v lidském těle, dokonce i v produktech lidské tvorby, jako např. v architektuře.

Vše, co naše oko vnímá jako krásné a zároveň účelné, v sobě obsahuje číslo phí. Pro pyramidu, stejně jako pro její předlohu - Cheopsovu pyramidu v Gíze - je dále naprosto nezbytná správná orientace v ose sever-jih. Je-li i tato přesně dodržena, pak se uvnitř pyramidy kumuluje zvláštní druh energie, které se říká též "éterická" nebo "biokosmická". Tato energie má široké uplatnění, neboť působí nejen na živé organismy, ale ovlivňuje i kvalitu nejrůznějších látek, např. potravy, vody, léků atd.

Vodu a potraviny lze působením pyramidální energie nabíjet a konzervovat. Nejzajímavější jsou však pozitivní vlivy na lidské zdraví. Výzkumy dokládají harmonizaci psychiky, zejména díky hluboce relaxačním účinkům, ale i zkvalitnění spánku, posílení našich sebeúzdravných schopností a imunity, rychlejší hojení ran, jakož i pooperačních stavů, prokazatelný psychosomatický léčebný efekt, posílení vitality a celkově stimulační účinek. Neobvyklé nebývají ani prožitky vytělesnění.

Relaxační pyramidaPři pobytu v relaxační pyramidě klient odpočívá na lůžku uvnitř pyramidy, poslouchá relaxační hudbu a může relaxovat nebo spát. Pobyt v pyramidě je velmi příznivý a příjemný pro děti, které mohou proceduru absolvovat spolu s jedním z rodičů např. čtením oblíbených pohádek.

Doporučená délka relaxace je 60 minut.

Tachyonová pyramida

Varianta aplikace léčivého působení pyramidální energie v kombinaci s tzv. energií Tachyonovou, která je vyzařována určitými speciálně upravenými předměty jako např. disky, krystaly, textiliemi, ale i vodou, oleji k zevnímu podání apod.

Tachyonovou energii lze zaměřit dle druhu nebo místa potíží klienta v případě specifických, lokalizovaných problémů nebo využít celkově revitalizující a harmonizující působení při aplikaci na určité energetické dráhy ve formě např. Tachyonového kokonu či soustavy Tachyonizovaných krystalů umístěných v pyramidě. Složený efekt těchto dvou druhů energií je podstatně silnější a, zejména zpočátku, je vhodná kratší doba aplikace.

Doporučená délka relaxace je 30-60 minut.

Účinky pyramid důkladně zkoumal ve čtyřicátých letech minulého století český vědec Ing. Karel Drbal, který úspěšnými pokusy prokázal jejich efekt a získal patent na model pyramidy k ostření žiletek: zde ke stažení.