PYRAMIDA | léčebně-relaxační centrum Bolatice
PYRAMIDA | léčebně-relaxační centrum Bolaticeléčebně-relaxační centrum v Bolaticích

FasterEFT koučink

Naturopatická poradna
v Domě zdraví Eukalyptus
nyní nabízí vyšetření
živé kapky krve za
akční cenu 900Kč!


PYRAMIDA
léčebně-relaxační centrum
na Facebooku


Základní fakta o FasterEFT

 • název FasterEFT doslova znamená "rychlejší emočně zaměřené změny", volněji přeloženo pak srozumitelnější "proměna lidské bytosti založená na práci s emocemi"
 • metoda z oblasti energetické psychologie vyvinutá americkým expertem na stres Robertem G. Smithem, která extrémně rychle odstraňuje negativní emoce a blokády z jakékoliv oblasti lidského života - zdravotní, emoční, vztahové, pracovní, prostě jakékoliv si vzpomenete
 • funguje i u dětí a dokonce i u domácích mazlíčků
 • není nutný osobní kontakt mezi praktikem FasterEFT a klientem, sezení lze se stejným úspěchem realizovat prostřednictvím Skype (videohovor výhodou) či prostého telefonního hovoru
 • metodu se zvládne každý snadno naučit a sám pak používat na jakékoliv problémy ve svém životě a v životě svých blízkých
 • metodu můžete použít při aktuálních potížích, na jakýkoliv problém v minulosti a dokonce i na problémy, které očekáváte v budoucnosti
 • žádné dlouhé mluvení o problémech a emocích, namísto toho skutečné vyčištění problémů a emocí s okamžitým efektem
 • nemusíte problém pojmenovávat a do detailů popisovat, vlastně nemusíte vůbec říkat, o co jde; dokonce ani nemusíte vy sami znát podstatu problému, to jediné podstatné je soustředit se na to, jak víte, že máte problém
 • při důkladném vyčištění je efekt trvalý
 • filozofický systém FasterEFT lze "kombinovat" s jakýmkoliv náboženstvím
 • v rukou certifikovaného praktika je to zcela bezpečná metoda bez nežádoucích účinků
 • individuální práce s jedním až dvěma klienty (nejčastěji v případě dvojice rodič - dítě)


100 % záruka spokojenosti!!!

Několikrát v průběhu sezení a na jeho konci budete sami hodnotit, jaký efekt pociťujete a pokud ani na konci sezení nezjistíte vůbec žádné zlepšení, nic neplatíte a sezení máte zdarma!

Chcete se Vy sami naučit FasterEFT přímo u autora metody Roberta G. Smitha a stát se oficiálním praktikem? Dáváte přednost dálkovému studiu z pohodlí vlastního domova a s vlastním tempem práce?

Navštivte oficiální stránky, prohlédněte si produktovou řadu* a kontaktujte nás. Poradíme s výběrem a objednávkou a zajistíme Vám zajímavou slevu na nákup.


*Je nutná aktivní znalost anglického jazyka na dobré úrovni - výuková DVD jsou v angličtině bez titulků.Co všechno lze pomocí FasterEFT řešit?

Cokoliv Vás napadne.

Je nutná nějaká příprava před prvním FasterEFT sezením?

Před prvním sezením doporučuji sepsat si v bodech seznam problémů, které byste chtěli řešit. Seznam by měl být co nejúplnější a obsahovat i jednotlivé vzpomínky na zažitá drobná i velká traumata. Každou z těchto vzpomínek Váš mozek používá jako podklad pro vytváření Vašich životních problémů. Na první místa seznamu napište to nejpodstatnější, to, co Vás nejvíce tíží a zapište si i ublížení, která předcházela Vašemu narození. Mimořádnou pozornost věnujte období dětství, vztahu s Vašimi rodiči a sourozenci. Mnoho Vašich současných problémů má zdroj právě zde. Počítejte též s možností dělat si v průběhu sezení poznámky. V případě opakovaných FasterEFT sezení věnujte v mezidobí pozornost všem změnám, které zpozorujete a veškerým přetrvávajícím negativním reakcím, na které se zaměříme při sezení příštím. Pozitivních změn, kterých u Vás dosáhneme si někdy lépe všimne Vaše nejbližší okolí, protože, pokud Váš problém zcela vymažeme a přeprogramujeme do opačné, tedy pozitivní, polarity, nebudete mnohdy ani vnímat, že nějaký problém byl. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Co je a jak funguje FasterEFT?

FasterEFT je metoda osobního rozvoje zoblasti energetické psychologie, která velmi rychle a efektivně odstraňuje negativní emoční zátěže s blahodárným vlivem na všechny oblasti lidského života. FasterEFT zcela nenásilně, extrémně rychle a účinně rozpouští nahromaděnou negativní emoční energii a osvobozuje od starých nepotřebných vzorců myšlení. Změny probíhají doslova před očima.

Jedním z největších přínosů této metody je to, že po instruktáži při úvodním sezení je kdokoliv schopen ji začít používat v praxi běžného denního života sám na sobě či na svých blízkých a to s okamžitými výsledky.

Zakladatel metody FasterEFT američan Robert G. Smith je uznávaný expert v oblasti zvládání stresu, léčení a spirituality. Při vývoji své metody stavěl na zkušenostech z oblasti neuro-lingvistického programování (NLP), technik emoční svoboy (EFT) a metody Be Set Free Fast, které studoval přímo u jejich autorů. FasterEFT není jen prostou syntézou těchto metod, ale postupy jsou dále zrychleny, zjednodušeny a maximálně zefektivněny.

Oficiální stránky FasterEFT.

Jak je možné, že to funguje tak rychle a úžasně?

FasterEFT pracuje s podvědomím, kde je uložena obrovská část naší identity. Tím, že je to "pod vědomím", tak si toho v našem každodenním shonu nejsme schopni ani všimnout. Až když se zastavíme a ztišíme, začne k nám podvědomí promlouvat. Jenže to zase často jeho symbolický jazyk nevnímáme nebo nechápeme. Ve spánku k nám z podvědomí promlouvají sny. Když je něco uloženo hluboko v podvědomí, např. přesvědčení, že "život je boj", pak se to stává naším zákonem a náš život se tím řídí. Změňte to, co máte uloženo v podvědomí a Váš život se začne proměňovat. Změnit podvědomí trvá 21 dní. Zafixovat nějaký zvyk, ať už pozitivní či negativní, trvá 21 dní. Přesně to je také doba, za kterou lze uskutečnit pozitivní změny v lidském organizmu při lázeňském pobytu. Jenže kdo má v dnešní hektické době na něco takového čas (a finance)?

Díky FasterEFT můžeme těchto pozitivních změn u Vás docílit během jediného sezení!

Pokud je to pravda, pak by tuto zázračnou metodu jistě používali všichni zdravotníci, učilo by se to ve školách a mohli bychom zavřít nemocnice a ordinace psychologů!

Je v lidské povaze držet se zuby nehty toho starého jistého a prověřeného, i když to už třeba dávno nefunguje (nebo nám to dokonce škodí), a všeho nového se bát, odsuzovat to a odmítat. Jedním slovem STRACH. Strach je základní emoce a bohužel stále ještě vůdčí energie na této planetě. Přesně s těmito vzorci myšlení FasterEFT pracuje a je schopné je změnit, tedy odstranit strach. Přestože žijeme v období velkých změn, tak změny ve společnosti stále probíhají pomalu. Má smysl čekat na to, až budou metody jako je FasterEFT či NLP oficiálně uznány? Co je to vlastně to "oficiálně" a kdo je tou oficialitou, která určuje, co je a co není dobré? V jakém stavu je současné "oficiální" zdravotnictví? To, že v pozadí stojí farmaceutičtí giganti, pro které jsme jen dojnými krávami, je jen další variace na téma strachu. My se bojíme jich a oni se bojí, co by se stalo, kdyby se metody jako FasterEFT nebo akupunktura, které léčí bez drahých léků, široce rozšířily a získaly si větší oblibu a lepší postavení. Odkud by se pak sypaly peníze do jejich dokonale promazaného stroje?

Na jakém principu FasterEFT funguje?

O podvědomí a jeho moci jsem se již rozepsal výše. Dále je třeba říci, že FasterEFT neléčí, ale umožňuje člověku, aby využil svých přirozených schopností a vyléčil se sám. Technicky je to metoda, která patří mezi tzv. meridiánové terapie. Tzn., že ke svému fungování využívá systém energetických drah zvaných meridiány. Podrobně se meridiány zabývá akupunktura, která v průběhu těchto drah na lidském těle definuje velké množství bodů, jejichž stimulace jehlou či masáží (akupresura) má na tělo a psychiku určitý efekt. Těmto bodům se tedy říká akupunkturní body. FasterEFT využívá několik z těchto akupunkturních bodů, zejména na hlavě a na horní končetině. Jsou to ty, které souvisejí s orgány podílejícími se na stresové reakci. Stimulací těchto bodů spolu se současným pronášením osvobozujících pozitivních prohlášení (tzv. afirmací) pak praktik FasterEFT zadává do podvědomí signál k pozitivní změně. Je to jako zadávat pomocí kláves a mikrofonu pokyny do počítače.

Představa zadávání pokynů do podvědomí, které má nade mnou obrovskou moc, mě trochu děsí. Zní to jako hypnóza. Nelze toho zneužít? Například vpravit někomu do podvědomí, aby udělal něco, co se mu příčí?

Cokoliv, co pracuje s podvědomím, tedy i FasterEFT, je hypnóza. Je však třeba správně definovat toto slovo, protože obecně rozšířená představa o hypnóze je dosti zkreslující a matoucí. Hypnóza je jakýkoliv proces, kdy dobrovolně či mimovolně zaměříme svou pozornost nějakým jiným směrem, než na přítomný okamžik. Malé dítě ve školní lavici visí pohledem na učitelce a hltá každé její slovo, které pak spoluutváří jeho osobnost. Nebo pubescent v jiné školní lavici zasněně hledí kamsi do prázdna pohroužen do myšlenek a vzpomínek na včerejší rande. To vše je hypnóza, hypnotický trans. V prvním případě hypnotizuje paní učitelka dítě, které s bezvýhradnou důvěrou hltá každé její slovo, ukládá si je přímo do podvědomí a tak je postupně formována jeho osobnost. Ve tom druhém případě pubescent hypnotizuje sám sebe. Ponořen do vzpomínek opět prožívá včerejší krásné chvíle a tím posiluje jejich efekt na své já. A také fantazíruje o budoucnosti: jaká by mohla být, co vše by ještě chtěl a mohl prožít. Moc naší mysli umožňuje, abychom prostřednictvím svým vzpomínek znovu vše prožívali spolu s emocemi, které jsme tehdy cítili. A to jak to dobré, tak i to špatné. Sami sebe tak uvádíme do hypnotického transu, ve kterém znovu prožíváme dávno minulá traumata a tím s nimi spojené emoce neustále posilujeme a zarýváme hlouběji do svého podvědomí, kde nad námi získávají čím dál větší moc. Vytváříme si nové neuronální spoje, které na fyzické úrovni posilují dotyčné emoce. Jedna taková vzpomínka, leckdy i jedna jediná věta, kterou pak člověk sám sebe pořád dokola týrá, hypnotizuje, stačí na to, aby mu zcela změnila život. Taková je moc hypnózy. Ale to vše dokáže FasterEFT změnit, nezáleží na tom, jaké škody jsme na sobě napáchali a jak dlouho jsme to prováděli. Praktik FasterEFT při správném používání této metody nemůže klientovi ublížit, nezadává mu do podvědomí žádné negativní informace a i kdyby to dělal, klient, který vše nahlas a při plném vědomí opakuje, by si toho okamžitě všimnul.

Jak probíhá sezení FasterEFT a kolik sezení je třeba k tomu, abychom vyřešili mé problémy?

Sezení FasterEFT probíhá s jedním, maximálně dvěma klienty (rodič a dítě, event. partneři), při plném vědomí. Délka sezení je 1-2 hodiny a poté je vhodné strávit 15-30 minut v naší relaxační pyramidě. Pokyny, které praktik FasterEFT předává podvědomí klienta, jsou pozitivní a klient je nahlas opakuje. Pokud se kdykoliv v průběhu sezení u klienta objeví negativní reakce, je to známka toho, že jsme se dotkli citlivého místa a našli jsme něco, co je potřeba léčit.

Počet sezení je individuální, ale vzhledem k efektivitě FasterEFT lze říci, že již v prvním dvouhodinovém sezení u Vás docílíme podstatných změn k lepšímu, vyléčíme to, co Vás nejvíce a často po mnohá léta trápilo.

Pokud se po sezení FasterEFT začne zlepšovat mé chronické onemocnění, je možné vysadit trvale léky a přestat docházet na kontroly k lékaři?

V žádném případě ne. Přestože působím v alternativních oblastech léčení lidského těla a ducha, mám lékařské vzdělání a jako lékař Vám v žádném případě nikdy nedoporučuji jakkoliv svévolně měnit či dokonce vysazovat Vaši léčbu. To by se mělo dít pouze po domluvě s Vaším ošetřujícím lékařem.

MUDr. Martin Rek